Nájsť predajcu
☰
TQH Séria (plyn)

TQH 35

TQH 35 je najvýkonnejší model plynovej rady TQH s nominálnym výkonom 10 kW. Vysoké vertikálne presklenie a rýchla distribúcia tepla z neho robia vhodnú voľbu aj pre väčšie obytné priestory.

4 580 € s DPH
10 kW Nominálny výkon
>81 % Účinnosť
30 – 100 % Regulácia výkonu

DETAILY

Všetko o modeli TQH 35

Realistický plameň

Spaľovacia komora s keramickými polienkami verne imituje efekt horiaceho dreva, bez nutnosti manipulácie s palivom.

Prevádzka bez elektriny

Kachle fungujú nezávisle od elektrickej siete, takže vás nikdy nenechajú v studenom dome ani pri výpadku prúdu.

Termostatické diaľkové ovládanie

Intenzitu plameňa regulujete diaľkovo od 30 % do 100 % výkonu, vrátane automatického termostatického režimu.

Minimálna údržba

Bez popola a bez nutnosti čistenia ohniska – kachle stačí len zapnúť a užívať si teplo.

Ďalšie výhody

  • Vertikálne presklenie
  • Horný alebo zadný dymovod
  • Vhodné na zemný plyn aj propán-bután
  • Certifikácia EN 613:2001
Hmotnosť195 kg
Nominálny výkon (kW)10
Výkonný rozsah (kW)3,5 – 12,2
PalivoZemný plyn (NG) / propán-bután (LPG)
MateriálOceľ
FarbaGrafitová matná
Diaľkové ovládanieÁno
Regulácia výkonu30 – 100 %
Účinnosť (%)>81
DymovodHorný / Zadný
CertifikáciaEN 613:2001
Šírka (mm)576
Výška (mm)1293
Hĺbka (mm)434
KolekciaTQH Series
VýrobcaNestor Martin
Typ produktuPlynové kachle
Ovládanie
  • Termostatické diaľkové ovládanie (súčasť dodávky)
Palivo
  • Zemný plyn (NG) alebo propán-bután (LPG) – uveďte pri objednávke

OTÁZKY A ODPOVEDE

Časté otázky k modelu TQH 35

Aký druh plynu TQH 35 používa?
  • Kachle sú dostupné v prevedení na zemný plyn (NG) aj propán-bután (LPG) – druh paliva je potrebné uviesť pri objednávke.
Je potrebná elektrina na prevádzku?
  • Nie, kachle fungujú nezávisle od elektrickej siete, ovládanie prebieha diaľkovo na batérie.
Aká je účinnosť modelu TQH 35?
  • Model TQH 35 dosahuje účinnosť nad 81 % podľa certifikácie EN 613.
Koľko TQH 35 stojí?
  • Cena modelu TQH 35 je 4 580 € s DPH.

Hľadáte iný výkon alebo veľkosť?

← Späť na Kachle na plyn